Bíróságok

létrehozva: 2015-11-21 / módosítva: 2017-04-21

A Kúria illetékességi területe az ország egész területére kiterjed. A Kúria székhelye Budapest.

 

A járásbíróság és a közigazgatási és munkaügyi bíróság székhelye az elnevezésében megjelölt település.

A kerületi bíróságok székhelye Budapest.

Az ítélőtáblák székhelye az elnevezésükben megjelölt település, a Fővárosi Ítélőtábla esetében pedig Budapest.

Meghatározott ügyekben első fokon katonai tanácsok járnak el. A kijelölt törvényszékeken működő katonai tanácsok által első fokon elbírált ügyekben másodfokon a Fővárosi Ítélőtábla katonai tanácsa jár el.

A törvényszékek, a járásbíróságok, valamint a közigazgatási és munkaügyi bíróságok illetékességi területe

1. FŐVÁROSI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Budapest)

1/1. Pesti Központi Kerületi Bíróság

 Budapest V. kerület

 Budapest VI. kerület

 Budapest VII. kerület

 Budapest VIII. kerület

 Budapest IX. kerület

 Budapest X. kerület

 Budapest XIII. kerület

 Budapest XIV. kerület

 Budapest XVI. kerület

 Budapest XVII. kerület

 Margitsziget

 

1/2. Budai Központi Kerületi Bíróság

 Budapest I. kerület

 Budapest XI. kerület

 Budapest XII. kerület

 Budapest XXII. kerület

 

 

1/3. Budapesti II. és III. Kerületi Bíróság

 Budapest II. kerület

 Budapest III. kerület

1/4. Budapesti IV. és XV. Kerületi Bíróság

 Budapest IV. kerület

 Budapest XV. kerület

1/5. Budapesti XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság

 Budapest XVIII. kerület

 Budapest XIX. kerület

1/6. Budapesti XX., XXI. és XXIII. Kerületi Bíróság

 Budapest XX. kerület

 Budapest XXI. kerület

 Budapest XXIII. kerület

1/7. Fővárosi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Főváros területe

2. PÉCSI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Pécs)

2/1. Pécsi Járásbíróság

 Abaliget

 Aranyosgadány

 Áta

 Bakonya

 Berkesd

 Birján

 Bogád

 Bosta

 Cserkút

 Egerág

 Ellend

 Görcsöny

 Gyód

 Hosszúhetény

 Husztót

 Keszü

 Kisherend

 Kovácsszénája

 Kozármisleny

 Kökény

 Kővágószőlős

 Kővágótöttös

 Lothárd

 Magyarsarlós

 Nagykozár

 Orffi

 Ócsárd

 Pellérd

 Pereked

 Pécs

 Pécsudvard

 Pogány

 Regenye

 Romonya

 Szalánta

 Szemely

 Szilágy

 Szilvás

 Szőke

 Szőkéd

 

 

2/2. Komlói Járásbíróság

 Alsómocsolád

 Apátvarasd

 Ág

 Bakóca

 Baranyajenő

 Baranyaszentgyörgy

 Bikal

 Bodolyabér

 Egyházaskozár

 Erdősmecske

 Erzsébet

 Fazekasboda

 Felsőegerszeg

 Geresdlak

 Gerényes

 Gödre

 Hegyhátmaróc

 Hidas

 Kárász

 Kátoly

 Kékesd

 Kisbeszterce

 Kishajmás

 Kisvaszar

 Komló

 Köblény

 Liget

 Lovászhetény

 Magyaregregy

 Magyarhertelend

 Magyarszék

 Martonfa

 Mágocs

 Mánfa

 Máza

 Mecseknádasd

 Mecsekpölöske

 Mekényes

 Meződ

 Mindszentgodisa

 Nagyhajmás

 Nagypall

 Óbánya

 Ófalu

 Oroszló

 Palé

 Pécsvárad

 Sásd

 Szalatnak

 Szágy

 Szárász

 Szászvár

 Szellő

 Tarrós

 Tékes

 Tormás

 Tófű

 Varga

 Vásárosdombó

 Vázsnok

 Vékény

 Zengővárkony

 

2/3. Mohácsi Járásbíróság

 Babarc

 Bár

 Belvárdgyula

 Bezedek

 Borjád

 Bóly

 Dunaszekcső

 Erdősmárok

 Feked

 Görcsönydoboka

 Hásságy

 Himesháza

 Homorúd

 Ivándárda

 Kisbudmér

 Kisnyárád

 Kölked

 Lánycsók

 Lippó

 Liptód

 Majs

 Maráza

 Máriakéménd

 Mohács

 Monyoród

 Nagybudmér

 Nagynyárád

 Olasz

 Palotabozsok

 Pócsa

 Sarok

 Sátorhely

 Somberek

 Szajk

 Szebény

 Szederkény

 Székelyszabar

 Szűr

 Töttös

 Udvar

 Versend

 Véménd

2/4. Siklósi Járásbíróság

 Adorjás

 Alsószentmárton

 Babarcszőlős

 Baksa

 Baranyahidvég

 Beremend

 Besence

 Bisse

 Bogádmindszent

 Bogdása

 Csamóta

 Csányoszró

 Cún

 Diósviszló

 Drávacsehi

 Drávacsepely

 Drávafok

 Drávaiványi

 Drávakeresztúr

 Drávapalkonya

 Drávapiski

 Drávaszabolcs

 Drávaszerdahely

 Drávasztára

 Egyházasharaszti

 Felsőszentmárton

 Garé

 Gilvánfa

 Gordisa

 Harkány

 Hegyszentmárton

 Hirics

 Ilocska

 Ipacsfa

 Ivánbattyán

 Kákics

 Kásád

 Kemse

 Kémes

 Kisasszonyfa

 Kisdér

 Kisharsány

 Kisjakabfalva

 Kiskassa

 Kislippó

 Kisszentmárton

 Kistapolca

 Kistótfalu

 Kovácshida

 Kórós

 Lapáncsa

 Lúzsok

 Magyarbóly

 Magyarmecske

 Magyartelek

 Markóc

 Marócsa

 Matty

 Márfa

 Márok

 Nagycsány

 Nagyharsány

 Nagytótfalu

 Okorág

 Old

 Ózdfalu

 Palkonya

 Páprád

 Peterd

 Pécsdevecser

 Piskó

 Rádfalva

 Sámod

 Sellye

 Siklós

 Siklósbodony

 Siklósnagyfalu

 Sósvertike

 Szaporca

 Szava

 Tengeri

 Tésenfa

 Téseny

 Túrony

 Újpetre

 Vajszló

 Vejti

 Villany

 Villánykövesd

 Vokány

 Zaláta

 

 

2/5. Szigetvári Járásbíróság

 Almamellék

 Almáskeresztúr

 Basal

 Bánfa

 Bicsérd

 Boda

 Boldogasszonyfa

 Botykapeterd

 Bükkösd

 Bürüs

 Csebény

 Cserdi

 Csertő

 Csonkamindszent

 Dencsháza

 Dinnyeberki

 Endrőc

 Gerde

 Gyöngyfa

 Gyöngyösmellék

 Helesfa

 Hetvehely

 Hobol

 Horváthertelend

 Ibafa

 Kacsóta

 Katádfa

 Kétújfalu

 Királyegyháza

 Kisdobsza

 Kistamási

 Magyarlukafa

 Merenye

 Molvány

 Mozsgó

 Nagydobsza

 Nagypeterd

 Nagyváty

 Nemeske

 Nyugotszenterzsébet

 Okorvölgy

 Patapoklosi

 Pettend

 Pécsbagota

 Rózsafa

 Somogyapáti

 Somogyhatvan

 Somogyhárságy

 Somogyviszló

 Sumony

 Szabadszentkirály

 Szentdénes

 Szentegát

 Szentkatalin

 Szentlászló

 Szentlőrinc

 Szigetvár

 Szörény

 Szulimán

 Teklafalu

 Tótszentgyörgy

 Várad

 Vásárosbéc

 Velény

 Zádor

 Zók

2/6. Pécsi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Baranya megye

 

 

3. KECSKEMÉTI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Kecskemét)

3/1. Kecskeméti Járásbíróság

 Ágasegyháza

 Ballószög

 Felsőlajos

 Fülöpháza

 Fülöpjakab

 Helvécia

 Jakabszállás

 Kecskemét

 Kerekegyháza

 Kunbaracs

 Kunszállás

 Ladánybene

 Lajosmizse

 Lakitelek

 Nyárlőrinc

 Orgovány

 Szentkirály

 Tiszaalpár

 Tiszakécske

 Tiszaug

 Városföld

3/2. Bajai Járásbíróság

 Baja

 Bácsalmás

 Bácsbokod

 Bácsborsód

 Bácsszentgyörgy

 Bácsszőlős

 Bátmonostor

 Csátalja

 Csávoly

 Csikéria

 Dávod

 Dunafalva

 Érsekcsanád

 Érsekhalma

 Felsőszentiván

 Gara

 Hercegszántó

 Katymár

 Kunbaja

 Madaras

 Mátételke

 Nagybaracska

 Nemesnádudvar

 Sükösd

 Szeremle

 Tataháza

 Vaskút

3/3. Kalocsai Járásbíróság

 Bátya

 Drágszél

 Dunapataj

 Dunaszentbenedek

 Dunatetétlen

 Dusnok

 Fajsz

 Foktő

 Géderlak

 Hajós

 Harta

 Homokmégy

 Kalocsa

 Miske

 Ordas

 Öregcsertő

 Solt

 Szakmár

 Újsolt

 Újtelek

 Uszód

3/4. Kiskőrösi Járásbíróság

 Akasztó

 Bócsa

 Császártöltés

 Csengőd

 Fülöpszállás

 Imrehegy

 Izsák

 Kaskantyú

 Kecel

 Kiskőrös

 Páhi

 Soltszentimre

 Soltvadkert

 Tabdi

 Tázlár

3/5. Kiskunfélegyházi Járásbíróság

 Bugac

 Bugacpusztaháza

 Gátér

 Kiskunfélegyháza

 Pálmonostora

 Petőfiszállás

3/6. Kiskunhalasi Járásbíróság

 Balotaszállás

 Borota

 Csólyospálos

 Harkakötöny

 Jánoshalma

 Jászszentlászló

 Kelebia

 Kéleshalom

 Kiskunhalas

 Kiskunmajsa

 Kisszállás

 Kömpöc

 Kunfehértó

 Mélykút

 Móricgát

 Pirtó

 Rém

 Szank

 Tompa

 Zsana

 

3/7. Kunszentmiklósi Járásbíróság

 Apostag

 Dunaegyháza

 Dunavecse

 Kunadacs

 Kunpeszér

 Kunszentmiklós

 Szabadszállás

 Szalkszentmárton

 Tass

3/8. Kecskeméti Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Bács-Kiskun megye

 

 

4. GYULAI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Gyula)

4/1. Gyulai Járásbíróság

 Biharugra

 Elek

 Geszt

 Gyula

 Kétegyháza

 Körösnagyharsány

 Kötegyán

 Lőkösháza

 Mezőgyán

 Méhkerék

 Okány

 Sarkad

 Sarkadkeresztúr

 Újszalonta

 Zsadány

4/2. Battonyai Járásbíróság

 Almáskamarás

 Battonya

 Dombegyház

 Dombiratos

 Kaszaper

 Kevermes

 Kisdombegyház

 Kunágota

 Magyarbánhegyes

 Magyardombegyház

 Medgyesbodzás

 Medgyesegyháza

 Medgyesegyháza-Bánkút

 Mezőhegyes

 Mezőkovácsháza

 Nagybánhegyes

 Nagykamarás

 Pusztaottlaka

 Pusztaszőlős

 Végegyháza

 

4/3. Békési Járásbíróság

 Békés

 Bélmegyer

 Kamut

 Köröstarcsa

 Mezőberény

 Murony

 Tarhos

 

 

4/4. Békéscsabai Járásbíróság

 Békéscsaba

 Csabaszabadi

 Csorvás

 Doboz

 Gerendás

 Kétsoprony

 Szabadkígyós

 Telekgerendás

 Újkígyós

4/5. Orosházi Járásbíróság

 Békéssámson

 Csanádapáca

 Gádoros

 Kardoskút

 Nagyszénás

 Orosháza

 Pusztaföldvár

 Tótkomlós

 

4/6. Szarvasi Járásbíróság

 Békésszentandrás

 Csabacsüd

 Csárdaszállás

 Dévaványa

 Ecsegfalva

 Gyomaendrőd

 Hunya

 Kardos

 Kondoros

 Örménykút

 Szarvas

 

4/7. Szeghalmi Járásbíróság

 Bucsa

 Füzesgyarmat

 Kertészsziget

 Körösladány

 Körösújfalu

 Szeghalom

 Vésztő

 

 

4/8. Gyulai Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Békés megye

 

 

5. MISKOLCI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Miskolc)

5/1. Miskolci Járásbíróság

 Alsózsolca

 Arnót

 Berzék

 Bőcs

 Bükkaranyos

 Bükkszentkereszt

 Emőd

 Felsőzsolca

 Gesztely

 Harsány

 Hernádkak

 Hernádnémeti

 Kisgyőr

 Kistokaj

 Kondó

 Köröm

 Mályi

 Miskolc

 Nyékládháza

 Onga

 Ónod

 Parasznya

 Radostyán

 Répáshuta

 Sajóbábony

 Sajóecseg

 Sajóhidvég

 Sajókápolna

 Sajókeresztúr

 Sajólád

 Sajólászlófalva

 Sajópálfala

 Sajópetri

 Sajósenye

 Sajóvámos

 Sóstófalva

 Szirmabesenyő

 Újcsanálos

 Varbó

5/2. Encsi Járásbíróság

 Abaújalpár

 Abaújkér

 Abaújszántó

 Abaújvár

 Alsógagy

 Arka

 Baktakék

 Baskó

 Beret

 Boldogkőújfalu

 Boldogkőváralja

 Büttös

 Encs

 Csenyéte

 Csobád

 Detek

 Fancsal

 Fáj

 Felsődobsza

 Felsőgagy

 Fony

 Forró

 Fulókércs

 Gagyapáti

 Garadna

 Gibárt

 Golop

 Gönc

 Göncruszka

 Hejce

 Hernádbüd

 Hernádcéce

 Hernádpetri

 Hernádszentandrás

 Hernádszurdok

 Hernádvécse

 Hidasnémeti

 Ináncs

 Kány

 Kéked

 Keresztéte

 Korlát

 Krasznokvajda

 Litka

 Méra

 Mogyoróska

 Novajidrány

 Pányok

 Pere

 Perecse

 Pusztaradvány

 Regéc

 Sima

 Szalaszend

 Szemere

 Tállya

 Telkibánya

 Tornyosnémeti

 Vilmány

 Vizsoly

 Zsujta

 

 

5/3. Kazincbarcikai Járásbíróság

 Abod

 Alacska

 Alsótelekes

 Balajt

 Bánhorváti

 Becskeháza

 Berente

 Boldva

 Borsodszirák

 Bódvalenke

 Bódvarákó

 Bódvaszilas

 Damak

 Debréte

 Dédestapolcsány

 Edelény

 Égerszög

 Felsőtelekes

 Galvács

 Hangács

 Hegymeg

 Hidvégardó

 Irota

 Izsófalva

 Kazincbarcika

 Komjáti

 Kurityán

 Lak

 Ládbesenyő

 Martonyi

 Mályinka

 Meszes

 Múcsony

 Nagybarca

 Nyomár

 Ormosbánya

 Perkupa

 Rakaca

 Rakacaszend

 Rudabánya

 Rudolftelep

 Sajógalgóc

 Sajóivánka

 Sajókaza

 Sajószentpéter

 Szakácsi

 Szalonna

 Szendrő

 Szendrőlád

 Szin

 Szinpetri

 Szögliget

 Szőlősardó

 Szuhakálló

 Szuhogy

 Tardona

 Teresztenye

 Tomor

 Tomabarakony

 Tornakápolna

 Tomanádaska

 Tornaszentandrás

 Tomaszentjakab

 Vadna

 Varbóc

 Viszló

 Ziliz

 

 

5/4. Mezőkövesdi Járásbíróság

 Bogács

 Borsodgeszt

 Borsodivánka

 Bükkábrány

 Bükkzsérc

 Cserépfalu

 Cserépváralja

 Csincse

 Egerlövő

 Kács

 Mezőkeresztes

 Mezőkövesd

 Mezőnagymihály

 Mezőnyárád

 Négyes

 Sály

 Szentistván

 Szomolya

 Tard

 Tibolddaróc

 Tiszabábolna

 Tiszavalk

 Vatta

 

5/5. Ózdi Járásbíróság

 Aggtelek

 Alsószuha

 Arló

 Bánréve

 Borsodbóta

 Borsodnádasd

 Borsodszentgyörgy

 Bükkmogyorósd

 Csernely

 Csokvaomány

 Domaháza

 Dövény

 Dubicsány

 Farkaslyuk

 Felsőkelecsény

 Felsőnyárád

 Gömörszőlős

 Hangony

 Hét

 Imola

 Jákfalva

 Járdánháza

 Jósvafő

 Kánó

 Kelemér

 Királd

 Kissikátor

 Lénárddaróc

 Nekézseny

 Ózd

 Putnok

 Ragály

 Sajómercse

 Sajónémeti

 Sajópüspöki

 Sajóvelezd

 Sáta

 Serényfalva

 Szuhafő

 Trizs

 Uppony

 Zádorfalva

 Zubogy

 

 

5/6. Sátoraljaújhelyi Járásbíróság

 Alsóberecki

 Alsóregmec

 Bodroghalom

 Bodrogolaszi

 Bózsva

 Cigánd

 Dámóc

 Erdőhorváti

 Felsőberecki

 Felsőregmec

 Filkeháza

 Füzér

 Füzérkajata

 Füzérkomlós

 Füzérradvány

 Györgytarló

 Háromhuta

 Hercegkút

 Hollóháza

 Karcsa

 Karos

 Kenézlő

 Kishuta

 Kisrozvágy

 Komlóska

 Kovácsvágás

 Lácacséke

 Makkoshotyka

 Mikóháza

 Nagyhuta

 Nagyrozvágy

 Nyíri

 Olaszliszka

 Pácin

 Pálháza

 Pusztafalu

 Révleányvár

 Ricse

 Sárazsadány

 Sárospatak

 Sátoraljaújhely

 Semjén

 Tiszacsermely

 Tiszakarád

 Tolcsva

 Vajdácska

 Vágáshuta

 Vámosújfalu

 Vilyvitány

 Viss

 Zalkod

 Zemplénagárd

 

 

5/7. Szerencsi Járásbíróság

 Alsódobsza

 Bekecs

 Bodrogkeresztúr

 Bodrogkisfalud

 Csobaj

 Erdőbénye

 Legyesbénye

 Mád

 Megyaszó

 Mezőzombor

 Monok

 Prügy

 Rátka

 Szegi

 Szegilong

 Szerencs

 Taktabáj

 Taktaharkány

 Taktakenéz

 Taktaszada

 Tarcal

 Tiszaladány

 Tiszalúc

 Tiszatardos

 Tokaj

 

 

5/8. Szikszói Járásbíróság

 Abaújlak

 Abaújszolnok

 Alsóvadász

 Aszaló

 Felsővadász

 Gadna

 Gagybátor

 Gagyvendégi

 Halmaj

 Hernádkércs

 Homrogd

 Kázsmárk

 Kiskinizs

 Kupa

 Léh

 Monaj

 Nagykinizs

 Nyésta

 Pamlény

 Rásonysápberencs

 Selyeb

 Szászfa

 Szentistvánbaksa

 Szikszó

5/9. Tiszaújvárosi Járásbíróság

 Ároktő

 Gelej

 Girincs

 Hejőbába

 Hejőkeresztúr

 Hejőkürt

 Hejőpapi

 Hejőszalonta

 Igrici

 Kesznyéten

 Kiscsécs

 Mezőcsát

 Muhi

 Nagycsécs

 Nemesbikk

 Oszlár

 Sajóörös

 Sajószöged

 Szakáld

 Tiszadorogma

 Tiszakeszi

 Tiszapalkonya

 Tiszatarján

 Tiszaújváros

5/10. Miskolci Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Borsod-Abaúj-Zemplén megye

 

 

6. SZEGEDI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Szeged)

6/1. Szegedi Járásbíróság

 Algyő

 Ásotthalom

 Baks

 Balástya

 Bordány

 Csengele

 Deszk

 Domaszék

 Dóc

 Ferencszállás

 Forráskút

 Kistelek

 Klárafalva

 Kübekháza

 Mórahalom

 Ópusztaszer

 Öttömös

 Pusztamérges

 Pusztaszer

 Röszke

 Ruzsa

 Sándorfalva

 Szatymaz

 Szeged

 Tiszasziget

 Újszentiván

 Üllés

 Zákányszék

 Zsombó

 

6/2. Csongrádi Járásbíróság

 Csanytelek

 Csongrád

 Felgyő

 Tömörkény

 

 

6/3. Hódmezővásárhelyi Járásbíróság

 Hódmezővásárhely

 Mártély

 Mindszent

 Székkutas

 

 

6/4. Makói Járásbíróság

 Ambrózfalva

 Apátfalva

 Csanádalberti

 Csanádpalota

 Földeák

 Királyhegyes

 Kiszombor

 Kövegy

 Magyarcsanád

 Makó

 Maroslele

 Nagyér

 Nagylak

 Óföldeák

 Pitvaros

6/5. Szentesi Járásbíróság

 Árpádhalom

 Derekegyház

 Eperjes

 Fábiánsebestyén

 Nagymágocs

 Nagytőke

 Szegvár

 Szentes

 

6/6. Szegedi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Csongrád megye

 

 

7. SZÉKESFEHÉRVÁRI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Székesfehérvár)

7/1. Székesfehérvári Járásbíróság

 Aba

 Bakonycsernye

 Bakonykúti

 Balinka

 Baracska

 Bodajk

 Csákberény

 Csókakő

 Csór

 Csősz

 Dég

 Enying

 Ercsi

 Fehérvárcsurgó

 Füle

 Gárdony

 Gyúró

 Igar

 Iszkaszentgyörgy

 Isztimér

 Jenő

 Kajászó

 Káloz

 Kápolnásnyék

 Kincsesbánya

 Kisláng

 Kőszárhegy

 Lajoskomárom

 Lepsény

 Magyaralmás

 Martonvásár

 Mátyásdomb

 Mezőkomárom

 Mezőszentgyörgy

 Mezőszilas

 Moha

 Mór

 Nadap

 Nagyveleg

 Nádasdladány

 Pákozd

 Pátka

 Pázmánd

 Polgárdi

 Pusztavám

 Ráckeresztúr

 Sárkeresztes

 Sárkeszi

 Sárosd

 Sárszentmihály

 Seregélyes

 Soponya

 Söréd

 Sukoró

 Szabadbattyán

 Szabadegyháza

 Szabadhídvég

 Székesfehérvár

 Tác

 Tordas

 Úrhida

 Vál

 Velence

 Vereb

 Zámoly

 Zichyújfalu

7/2. Bicskei Járásbíróság

 Alcsútdoboz

 Bicske

 Bodmér

 Csabdi

 Csákvár

 Etyek

 Felcsút

 Gánt

 Lovasberény

 Mány

 Óbarok

 Szár

 Tabajd

 Újbarok

 Vértesacsa

 Vértesboglár

 

 

7/3. Dunaújvárosi Járásbíróság

 Adony

 Baracs

 Beloiannisz

 Besnyő

 Daruszentmiklós

 Dunaújváros

 Előszállás

 Iváncsa

 Kisapostag

 Kulcs

 Mezőfalva

 Nagykarácsony

 Nagyvenyim

 Perkáta

 Pusztaszabolcs

 Rácalmás

 

 

7/4. Sárbogárdi Járásbíróság

 Alap

 Alsószentiván

 Cece

 Hantos

 Nagylók

 Sárbogárd

 Sáregres

 Sarkeresztúr

 Sárszentágota

 Vajta

 

 

7/5. Székesfehérvári Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Fejér megye

 

 

8. GYŐRI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Győr)

8/1. Győri Járásbíróság

 Abda

 Acsalag

 Árpás

 Bakonygyirót

 Bakonypéterd

 Bakonyszentlászló

 Barbacs

 Bágyogszovát

 Bezi

 Bodonhely

 Bogyoszló

 Bőny

 Börcs

 Bősárkány

 Cakóháza

 Csikvánd

 Csorna

 Dör

 Dunaszeg

 Dunaszentpál

 Egyed

 Enese

 Écs

 Farád

 Fehértó

 Felpéc

 Fenyőfő

 Gönyü

 Gyarmat

 Gyömöre

 Győr

 Győrasszonyfa

 Győrladamér

 Győrság

 Győrsövényház

 Győrszemere

 Győrújbarát

 Győrújfalu

 Győrzámoly

 Ikrény

 Jobaháza

 Kajárpéc

 Kisbabot

 Kisbajcs

 Koroncó

 Kóny

 Kunsziget

 Lázi

 Maglóca

 Magyarkeresztúr

 Markotabödöge

 Mezőörs

 Mérges

 Mórichida

 Mosonszentmiklós

 Nagybajcs

 Nagyszentjános

 Nyalka

 Nyúl

 Öttevény

 Pannonhalma

 Páli

 Pásztori

 Pázmándfalu

 Pér

 Potyond

 Ravazd

 Rábacsanak

 Rábacsécsény

 Rábapatona

 Rábapordány

 Rábasebes

 Rábaszentandrás

 Rábaszentmihály

 Rábaszentmiklós

 Rábatamási

 Rábcakapi

 Rétalap

 Románd

 Sikátor

 Sobor

 Sokorópátka

 Sopronnémeti

 Szany

 Szerecseny

 Szil

 Szilsárkány

 Tarjánpuszta

 Táp

 Tápszentmiklós

 Tárnokréti

 Tényő

 Tét

 Töltéstava

 Vág

 Vámosszabadi

 Veszprémvarsány

 Vének

 Zsebeháza

8/2. Mosonmagyaróvári Járásbíróság

 Ásványráró

 Bezenye

 Damózseli

 Dunakiliti

 Dunaremete

 Dunasziget

 Feketeerdő

 Halászi

 Hegyeshalom

 Hédervár

 Jánossomorja

 Károlyháza

 Kimle

 Kisbodak

 Levél

 Lébény

 Lipót

 Máriakálnok

 Mecsér

 Mosonmagyaróvár

 Mosonszolnok

 Mosonudvar

 Püski

 Rajka

 Újrónafő

 Várbalog

 

8/3. Soproni Járásbíróság

 Agyagosszergény

 Ágfalva

 Babót

 Beled

 Cirák

 Csapod

 Csáfordjánosfa

 Csér

 Dénesfa

 Ebergőc

 Edve

 Egyházasfalu

 Fertőboz

 Fertőd

 Fertőendréd

 Fertőhomok

 Fertőrákos

 Fertőszentmiklós

 Fertőszéplak

 Gyalóka

 Gyóró

 Harka

 Hegykő

 Hidegség

 Himod

 Hövej

 Iván

 Kapuvár

 Kisfalud

 Kópháza

 Lövő

 Mihályi

 Nagycenk

 Nagylózs

 Nemeskér

 Osli

 Pereszteg

 Petőháza

 Pinnye

 Pusztacsalád

 Rábakecöl

 Répceszemere

 Répcevis

 Röjtökmuzsaj

 Sarród

 Sopron

 Sopronhorpács

 Sopronkövesd

 Szakony

 Szárföld

 Újkér

 Und

 Vadosfa

 Vásárosfalu

 Veszkény

 Vitnyéd

 Völcsej

 Zsira

 

 

8/4. Győri Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Győr-Moson-Sopron megye

 

 

9. DEBRECENI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Debrecen)

9/1. Debreceni Járásbíróság

 Álmosd

 Bagamér

 Balmazújváros

 Bocskaikert

 Debrecen

 Egyek

 Fülöp

 Hajdúbagos

 Hajdúhadház

 Hajdúsámson

 Hortobágy

 Hosszúpályi

 Kokad

 Létavértes

 Mikepércs

 Monostorpályi

 Nyíracsád

 Nyíradony

 Nyírábrány

 Nyírmártonfalva

 Sáránd

 Téglás

 Tiszacsege

 Újléta

 Újszentmargita

 Vámospércs

 

9/2. Berettyóújfalui Járásbíróság

 Ártánd

 Bakonszeg

 Bedő

 Berekböszörmény

 Berettyóújfalu

 Biharkeresztes

 Bojt

 Csökmő

 Darvas

 Derecske

 Esztár

 Furta

 Gáborján

 Hencida

 Kismarja

 Kornádi

 Konyár

 Körösszakál

 Körösszegapáti

 Magyarhomorog

 Mezőpeterd

 Mezősas

 Nagykereki

 Pocsaj

 Szentpéterszeg

 Tépe

 Told

 Újiráz

 Váncsod

 Vekerd

 Zsáka

 

 

9/3. Hajdúböszörményi Járásbíróság

 Folyás

 Görbeháza

 Hajdúböszörmény

 Hajdúdorog

 Hajdúnánás

 Polgár

 Tiszagyulaháza

 Újtikos

 

9/4. Hajdúszoboszlói Járásbíróság

 Ebes

 Hajdúszoboszló

 Hajdúszovát

 Nagyhegyes

 Nádudvar

 

9/5. Püspökladányi Járásbíróság

 Báránd

 Bihardancsháza

 Biharnagybajom

 Bihartorda

 Földes

 Kaba

 Nagyrábé

 Püspökladány

 Sáp

 Sárrétudvari

 Szerep

 Tetétlen

9/6. Debreceni Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Hajdú-Bihar megye

 

 

10. EGRI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Eger)

10/1. Egri Járásbíróság

 Andornaktálya

 Balaton

 Bátor

 Bekölce

 Bélapátfalva

 Bodony

 Bükkszenterzsébet

 Bükkszentmárton

 Bükkszék

 Demjén

 Eger

 Egerbakta

 Egerbocs

 Egercsehi

 Egerszalók

 Egerszólát

 Erdőkövesd

 Fedémes

 Feldebrő

 Felsőtárkány

 Hevesaranyos

 Istenmezeje

 Ivád

 Kerecsend

 Kisfüzes

 Maklár

 Mátraballa

 Mátraderecske

 Mikófalva

 Mónosbél

 Nagytálya

 Nagyvisnyó

 Noszvaj

 Novaj

 Ostoros

 Parád

 Parádsasvár

 Pétervására

 Recsk

 Sirok

 Szajla

 Szarvaskő

 Szentdomonkos

 Szilvásvárad

 Szúcs

 Tarnalelesz

 Tamaszentmária

 Terpes

 Váraszó

 Verpelét

 

10/2. Füzesabonyi Járásbíróság

 Aldebrő

 Besenyőtelek

 Dormánd

 Egerfarmos

 Füzesabony

 Kál

 Kápolna

 Kompolt

 Mezőszemere

 Mezőtárkány

 Nagyút

 Poroszló

 Sarud

 Szihalom

 Tófalu

 Újlőrincfalva

 

 

10/3. Gyöngyösi Járásbíróság

 Abasár

 Adács

 Atkár

 Detk

 Domoszló

 Gyöngyös

 Gyöngyöshalász

 Gyöngyösoroszi

 Gyöngyöspata

 Gyöngyössolymos

 Gyöngyöstarján

 Halmajugra

 Karácsond

 Kisnána

 Ludas

 Markaz

 Mátraszentimre

 Nagyfüged

 Nagyréde

 Pálosvörösmart

 Szücsi

 Vámosgyörk

 Vécs

 Visonta

 Visznek

 

 

10/4. Hatvani Járásbíróság

 Apc

 Boldog

 Csány

 Ecséd

 Hatvan

 Heréd

 Hort

 Kerekharaszt

 Lőrinci

 Nagykökényes

 Petőfibánya

 Rózsaszentmárton

 Zagyvaszántó

 

 

10/5. Hevesi Járásbíróság

 Átány

 Boconád

 Erdőtelek

 Erk

 Heves

 Hevesvezekény

 Kisköre

 Kömlő

 Pély

 Tarnabod

 Tarnaméra

 Tarnaörs

 Tarnaszentmiklós

 Tarnazsadány

 Tenk

 Tiszanána

 Zaránk

 

10/6. Egri Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Heves megye

 

 

11. SZOLNOKI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Szolnok)

11/1. Szolnoki Járásbíróság

 Besenyszög

 Csataszög

 Fegyvernek

 Hunyadfalva

 Kengyel

 Kőtelek

 Kuncsorba

 Martfű

 Nagykörű

 Örményes

 Rákóczifalva

 Rákócziújfalu

 Szajol

 Szászberek

 Szolnok

 Tiszabő

 Tiszagyenda

 Tiszajenő

 Tiszapüspöki

 Tiszaroff

 Tiszasüly

 Tiszatenyő

 Tiszavárkony

 Tószeg

 Törökszentmiklós

 Újszász

 Vezseny

 Zagyvarékas

 

 

11/2. Jászberényi Járásbíróság

 Alattyán

 Jánoshida

 Jászalsószentgyörgy

 Jászapáti

 Jászágó

 Jászárokszállás

 Jászberény

 Jászboldogháza

 Jászdózsa

 Jászfelsőszentgyörgy

 Jászfényszaru

 Jászivány

 Jászjákóhalma

 Jászkisér

 Jászladány

 Jászszentandrás

 Jásztelek

 Pusztamonostor

11/3. Karcagi Járásbíróság

 Berekfürdő

 Karcag

 Kenderes

 Kisújszállás

 Kunhegyes

 Kunmadaras

11/4. Kunszentmártoni Járásbíróság

 Cibakháza

 Cserkeszőlő

 Csépa

 Kunszentmárton

 Nagyrév

 Öcsöd

 Szelevény

 Tiszaföldvar

 Tiszainoka

 Tiszakürt

 Tiszasas

 

11/5. Mezőtúri Járásbíróság

 Kétpó

 Mesterszállás

 Mezőhék

 Mezőtúr

 Túrkeve

 

11/6. Tiszafüredi Járásbíróság

 Abádszalók

 Nagyiván

 Tiszabura

 Tiszaderzs

 Tiszafüred

 Tiszaigar

 Tiszaörs

 Tiszaszentimre

 Tiszaszőlős

 Tomajmonostora

 

 

11/7. Szolnoki Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Jász-Nagykun-Szolnok megye

 

 

12. TATABÁNYAI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Tatabánya)

12/1. Tatabányai Járásbíróság

 Bokod

 Dad

 Gyermely

 Héreg

 Kecskéd

 Kömlőd

 Környe

 Oroszlány

 Szákszend

 Szárliget

 Szomor

 Tarján

 Tatabánya

 Várgesztes

 Vértessomló

 Vértesszőlős

 

 

12/2. Esztergomi Járásbíróság

 Annavölgy

 Bajna

 Bajót

 Csolnok

 Dág

 Dorog

 Dömös

 Epöl

 Esztergom

 Kesztölc

 Lábatlan

 Leányvár

 Máriahalom

 Mogyorósbánya

 Nagysáp

 Nyergesújfalu

 Piliscsév

 Pilismarót

 Sárisáp

 Süttő

 Tát

 Tokod

 Tokodaltáró

 Úny

12/3. Komáromi Járásbíróság

 Aka

 Almásfüzitő

 Ács

 Ácsteszér

 Ászár

 Bakonybánk

 Bakonysárkány

 Bakonyszombathely

 Bana

 Bábolna

 Bársonyos

 Csatka

 Császár

 Csém

 Csép

 Ete

 Kerékteleki

 Kisbér

 Kisigmánd

 Komárom

 Mocsa

 Nagyigmánd

 Réde

 Súr

 Tárkány

 Vérteskethely

 

12/4. Tatai Járásbíróság

 Baj

 Dunaalmás

 Dunaszentmiklós

 Kocs

 Naszály

 Neszmély

 Szomód

 Tardos

 Tata

 Vértestolna

 

 

12/5. Tatabányai Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Komárom-Esztergom megye

 

 

13. BALASSAGYARMATI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Balassagyarmat)

13/1. Balassagyarmati Járásbíróság

 Alsópetény

 Balassagyarmat

 Bánk

 Becske

 Bercel

 Berkenye

 Borsosberény

 Cserháthaláp

 Cserhátsurány

 Csesztve

 Csitár

 Debercsény

 Dejtár

 Diósjenő

 Drégelypalánk

 Endrefalva

 Érsekvadkert

 Felsőpetény

 Galgaguta

 Herencsény

 Hollókő

 Hont

 Horpács

 Hugyag

 Iliny

 Ipolyszög

 Ipolyvece

 Keszeg

 Kétbodony

 Kisecset

 Legénd

 Ludányhalászi

 Magyargéc

 Magyarmándor

 Mohora

 Nagylóc

 Nagyoroszi

 Nézsa

 Nógrád

 Nógrádkövesd

 Nógrádmarcal

 Nógrádmegyer

 Nógrádsáp

 Nógrádsipek

 Nógrádszakál

 Nőtincs

 Őrhalom

 Ősagárd

 Patak

 Patvarc

 Piliny

 Pusztaberki

 Rétság

 Rimóc

 Romhány

 Szalmatercs

 Szanda

 Szátok

 Szendehely

 Szente

 Szécsénke

 Szécsény

 Szécsényfelfalu

 Szügy

 Tereske

 Terény

 Tolmács

 Varsány

 

13/2. Pásztói Járásbíróság

 Alsótold

 Bér

 Bokor

 Buják

 Cserhátszentiván

 Csécse

 Ecseg

 Egyházasdengeleg

 Erdőkürt

 Erdőtarcsa

 Felsőtold

 Garáb

 Héhalom

 Jobbágyi

 Kalló

 Kisbágyon

 Kozárd

 Kutasó

 Mátraszőlős

 Palotás

 Pásztó

 Szarvasgede

 Szirák

 Szurdokpüspöki

 Tar

 Vanyarc

 

13/3. Salgótarjáni Járásbíróság

 Bárna

 Bátonyterenye

 Cered

 Dorogháza

 Egyházasgerge

 Etes

 Ipolytarnóc

 Karancsalja

 Karancsberény

 Karancskeszi

 Karancslapujtő

 Karancsság

 Kazár

 Kisbárkány

 Kishartyán

 Litke

 Lucfalva

 Márkháza

 Mátramindszent

 Mátranovák

 Mátraszele

 Mátraterenye

 Mátraverebély

 Mihálygerge

 Nagybárkány

 Nagykeresztúr

 Nemti

 Rákóczibánya

 Ságújfalu

 Salgótarján

 Sámsonháza

 Somoskőújfalu

 Sóshartyán

 Szilaspogony

 Szuha

 Vizslás

 Zabar

 

 

13/4. Salgótarjáni Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Nógrád megye

 

 

14. BUDAPEST KÖRNYÉKI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Budapest)

14/1. Budakörnyéki Járásbíróság (székhelye: Budapest)

 Budajenő

 Budakeszi

 Nagykovácsi

 Páty

 Perbál

 Pilisborosjenő

 Piliscsaba

 Pilisjászfalu

 Pilisszentiván

 Pilisvörösvár

 Remeteszőlős

 Solymár

 Telki

 Tinnye

 Tök

 Üröm

 Zsámbék

 

14/2. Ceglédi Járásbíróság

 Abony

 Albertirsa

 Cegléd

 Ceglédbercel

 Csemő

 Dánszentmiklós

 Jászkarajenő

 Kőröstetétlen

 Mikebuda

 Tápiószőlős

 Törtel

 Újszilvás

14/3. Dabasi Járásbíróság

 Alsónémedi

 Bugyi

 Dabas

 Felsőpakony

 Gyál

 Hernád

 Inárcs

 Kakucs

 Ócsa

 Örkény

 Pusztavacs

 Tatárszentgyörgy

 Táborfalva

 Újhartyán

 Újlengyel

14/4. Dunakeszi Járásbíróság

 Csomád

 Dunakeszi

 Fót

 Göd

 

 

14/5. Gödöllői Járásbíróság

 Aszód

 Bag

 Csömör

 Dány

 Domony

 Erdőkertes

 Galgahévíz

 Galgamácsa

 Gödöllő

 Hévízgyörk

 Iklad

 Isaszeg

 Kartal

 Kerepes

 Kistarcsa

 Mogyoród

 Nagytarcsa

 Pécel

 Szada

 Tura

 Valkó

 Vácegres

 Vácszentlászló

 Veresegyháza

 Verseg

 Zsámbok

 

14/6. Monori Járásbíróság

 Bénye

 Csévharaszt

 Ecser

 Gomba

 Gyömrő

 Káva

 Maglód

 Mende

 Monor

 Monorierdő

 Nyáregyháza

 Péteri

 Pilis

 Sülysáp

 Úri

 Üllő

 Vasad

 Vecsés

14/7. Nagykátai Járásbíróság

 Farmos

 Kóka

 Nagykáta

 Pánd

 Szentlőrinckáta

 Szentmártonkáta

 Tápióbicske

 Tápiógyörgye

 Tápióság

 Tápiószecső

 Tápiószele

 Tápiószentmárton

 Tóalmás

 

 

14/8. Nagykőrösi Járásbíróság

 Kocsér

 Nagykőrös

 Nyársapát

14/9. Ráckevei Járásbíróság

 Apaj

 Áporka

 Délegyháza

 Dömsöd

 Dunaharaszti

 Dunavarsány

 Halásztelek

 Kiskunlacháza

 Lórév

 Majosháza

 Makád

 Ráckeve

 Szigetbecse

 Szigetcsép

 Szigethalom

 Szigetszentmárton

 Szigetszentmiklós

 Szigetújfalu

 Taksony

 Tököl

 

14/10. Szentendrei Járásbíróság

 Budakalász

 Csobánka

 Dunabogdány

 Kisoroszi

 Leányfalu

 Pilisszántó

 Pilisszentkereszt

 Pilisszentlászló

 Pomáz

 Pócsmegyer

 Szentendre

 Szigetmonostor

 Tahitótfalu

 Visegrád

 

14/11. Váci Járásbíróság

 Acsa

 Bemecebaráti

 Csörög

 Csővár

 Galgagyörk

 Ipolydamásd

 Ipolytölgyes

 Kemence

 Kismaros

 Kisnémedi

 Kosd

 Kóspallag

 Letkés

 Márianosztra

 Nagybörzsöny

 Nagymaros

 Őrbottyán

 Penc

 Perőcsény

 Püspökhatvan

 Püspökszilágy

 Rád

 Szob

 Szokolya

 Sződ

 Sződliget

 Tésa

 Vác

 Vácduka

 Váchartyán

 Váckisújfalu

 Vácrátót

 Vámosmikola

 Verőce

 Zebegény

 

14/12. Budaörsi Járásbíróság

 Biatorbágy

 Budaörs

 Diósd

 Érd

 Herceghalom

 Pusztazámor

 Sóskút

 Százhalombatta

 Tárnok

 Törökbálint

 

 

14/13. Budapest Környéki Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Pest megye

 

 

15. KAPOSVÁRI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Kaposvár)

15/1. Kaposvári Járásbíróság

 Alsóbogát

 Baté

 Bárdudvarnok

 Bodrog

 Bőszénfa

 Büssü

 Cserénfa

 Csorna

 Csombárd

 Csököly

 Ecseny

 Edde

 Felsőmocsolád

 Fonó

 Gadács

 Gálosfa

 Gige

 Gölle

 Hajmás

 Hedrehely

 Hencse

 Hetes

 Igal

 Jákó

 Juta

 Kadarkút

 Kaposfő

 Kaposgyarmat

 Kaposhomok

 Kaposkeresztúr

 Kaposmérő

 Kaposszerdahely

 Kaposújlak

 Kaposvár

 Kazsok

 Kercseliget

 Kisasszond

 Kisgyalán

 Kiskorpád

 Kőkút

 Magyaratád

 Magyaregres

 Mernye

 Mezőcsokonya

 Mike

 Mosdós

 Nagybajom

 Nagyberki

 Orci

 Osztopán

 Patalom

 Patca

 Pálmajor

 Polány

 Ráksi

 Rinyakovácsi

 Sántos

 Simonfa

 Somodor

 Somogyaszaló

 Somogyfajsz

 Somogygeszti

 Somogyjád

 Somogysárd

 Somogyszil

 Szabadi

 Szenna

 Szentbalázs

 Szentgáloskér

 Szilvásszentmárton

 Taszár

 Újvárfalva

 Várda

 Visnye

 Zimány

 Zselickisfalud

 Zselickislak

 Zselicszentpál

15/2. Barcsi Járásbíróság

 Babócsa

 Barcs

 Bélavár

 Bolhó

 Csokonyavisonta

 Darány

 Drávagárdony

 Drávatamási

 Heresznye

 Homokszentgyörgy

 Istvándi

 Kastélyosdombó

 Kálmáncsa

 Komlósd

 Lad

 Lakócsa

 Patosfa

 Péterhida

 Potony

 Rinyaújlak

 Rinyaújnép

 Somogyaracs

 Szentborbás

 Szulok

 Tótújfalu

 Vízvár

 

15/3. Fonyódi Járásbíróság

 Balatonboglár

 Balatonfenyves

 Balatonlelle

 Buzsák

 Fonyód

 Gamás

 Gyugy

 Hács

 Karád

 Kisberény

 Látrány

 Lengyeltóti

 Ordacsehi

 Öreglak

 Pamuk

 Somogybabod

 Somogytúr

 Somogyvámos

 Somogyvár

 Szőlősgyörök

 Visz

15/4. Marcali Járásbíróság

 Balatonberény

 Balatonkeresztúr

 Balatonmáriafürdő

 Balatonszentgyörgy

 Balatonújlak

 Böhönye

 Csákány

 Csömend

 Főnyed

 Gadány

 Hollád

 Hosszúvíz

 Keleviz

 Kéthely

 Libickozma

 Marcali

 Mesztegnyő

 Nagyszakácsi

 Nemesdéd

 Nemeskisfalud

 Nemesvid

 Nikla

 Pusztakovácsi

 Sávoly

 Somogysámson

 Somógysimonyi

 Somogyszentpál

 Somogyzsitfa

 Szegerdő

 Szenyér

 Szökedencs

 Tapsony

 Táska

 Tikos

 Varázsló

 Vése

 Vörs

 

 

15/5. Nagyatádi Járásbíróság

 Bakháza

 Beleg

 Berzence

 Bolhás

 Csurgó

 Csurgónagymarton

 Görgeteg

 Gyékényes

 Háromfa

 Iharos

 Iharosberény

 Inke

 Kaszó

 Kisbajom

 Kutas

 Lábod .

 Nagyatád

 Nagykorpád

 Őrtilos

 Ötvöskónyi

 Pogányszentpéter

 Porrog

 Porrogszentkirály

 Porrogszentpál

 Rinyabesenyő

 Rinyaszentkirály

 Segesd

 Somogybükkösd

 Somogycsicsó

 Somogyszob

 Somogyudvarhely

 Szabás

 Szenta

 Tarany

 Zákány

 Zsákányfalu

15/6. Siófoki Járásbíróság

 Andocs

 Ádánd

 Balatonendréd

 Balatonföldvár

 Balatonőszöd

 Balatonszabadi

 Balatonszárszó

 Balatonszemes

 Balatonvilágos

 Bábonymegyer

 Bálványos

 Bedegkér

 Bonnya

 Fiad

 Kapoly

 Kánya

 Kára

 Kereki

 Kisbárapáti

 Kőröshegy

 Kötcse

 Lulla

 Miklósi

 Nagyberény

 Nagycsepely

 Nágocs

 Nyim

 Pusztaszemes

 Ságvár

 Sérsekszőlős

 Siófok

 Siójut

 Som

 Somogyacsa

 Somogydöröcske

 Somogyegres

 Somogymeggyes

 Szántód

 Szorosad

 Szólád

 Tab

 Teleki

 Tengőd

 Torvaj

 Törökkoppány

 Zala

 Zamárdi

 Zics

15/7. Kaposvári Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Somogy megye

 

 

16. NYÍREGYHÁZI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Nyíregyháza)

16/1. Nyíregyházi Járásbíróság

 Apagy

 Baktalórántháza

 Balkány

 Balsa

 Berkesz

 Besenyőd

 Beszterec

 Biri

 Bököny

 Buj

 Demecser

 Érpatak

 Gávavencsellő

 Gégény

 Geszteréd

 Ibrány

 Kállósemjén

 Kálmánháza

 Kemecse

 Kék

 Kótaj

 Laskod

 Levelek

 Magy

 Nagycserkesz

 Nagyhalász

 Nagykálló

 Napkor

 Nyírbogdány

 Nyíregyháza

 Nyíribrony

 Nyírjákó

 Nyírkércs

 Nyírpazony

 Nyírtelek

 Nyírtét

 Nyírtura

 Ófehértó

 Paszab

 Petneháza

 Rakamaz

 Ramocsaháza

 Rohod

 Sényő

 Szabolcs

 Szakoly

 Székely

 Szorgalmatos

 Timár

 Tiszabercel

 Tiszadada

 Tiszadob

 Tiszaeszlár

 Tiszalök

 Tiszanagyfalu

 Tiszarád

 Tiszatelek

 Tiszavasvári

 Újfehértó

 Vasmegyer

16/2. Fehérgyarmati Járásbíróság

 Botpalád

 Cégénydányád

 Csaholc

 Császló

 Csegöld

 Darnó

 Fehérgyarmat

 Fülesd

 Gacsály

 Garbolc

 Gyügye

 Hermánszeg

 Jánkmajtis

 Kérsemjén

 Kisar

 Kishódos

 Kisnamény

 Kispalád

 Kisszekeres

 Kölcse

 Kömörő

 Magosliget

 Mánd

 Méhtelek

 Milota

 Nagyar

 Nagyhódos

 Nagyszekeres

 Nábrád

 Nemesborzova

 Olcsvaapáti

 Panyola

 Penyige

 Rozsály

 Sonkád

 Szamossályi

 Szamosújlak

 Szatmárcseke

 Tiszabecs

 Tiszacsécse

 Tiszakóród

 Tisztaberek

 Tivadar

 Tunyogmatolcs

 Túristvándi

 Túrricse

 Uszka

 Vámosoroszi

 Zajta

 Zsarolván

 

16/3. Kisvárdai Járásbíróság

 Ajak

 Anarcs

 Benk

 Dombrád

 Döge

 Eperjeske

 Fényeslitke

 Győröcske

 Gyulaháza

 Jéke

 Kékcse

 Kisvárda

 Komoró

 Lövőpetri

 Mándok

 Mezőladány

 Nyírkarász

 Nyírlövő

 Nyírtass

 Pap

 Pátroha

 Rétközberencs

 Szabolcsbáka

 Szabolcsveresmart

 Tiszabezdéd

 Tiszakanyár

 Tiszamogyorós

 Tiszaszentmárton

 Tornyospálca

 Tuzsér

 Újdombrád

 Újkenéz

 Záhony

 Zsurk

 

 

16/4. Mátészalkai Járásbíróság

 Csenger

 Csengersima

 Csengerújfalu

 Fábiánháza

 Fülpösdaróc

 Géberjén

 Győrtelek

 Hodász

 Jármi

 Kántorjánosi

 Kocsord

 Komlódtótfalu

 Mátészalka

 Mérk

 Nagydobos

 Nagyecsed

 Nyírcsaholy

 Nyírkáta

 Nyírmeggyes

 Nyírparasznya

 Ópályi

 Ököritófülpös

 Őr

 Papos

 Pátyod

 Porcsalma

 Rápolt

 Szamosangyalos

 Szamosbecs

 Szamoskér

 Szamosszeg

 Szamostatárfalva

 Tiborszállás

 Tyukod

 Ura

 Vaja

 Vállaj

 

 

16/5. Nyírbátori Járásbíróság

 Bátorliget

 Encsencs

 Kisléta

 Máriapócs

 Nyírbátor

 Nyírbéltek

 Nyírbogát

 Nyírcsászári

 Nyírderzs

 Nyírgelse

 Nyírgyulaj

 Nyírlugos

 Nyírmihálydi

 Nyírpilis

 Nyírvasvári

 Ömböly

 Penészlek

 Piricse

 Pócspetri

 Terem

 

16/6. Vásárosnaményi Járásbíróság

 Aranyosapáti

 Barabás

 Beregdaróc

 Beregsurány

 Csaroda

 Gelénes

 Gemzse

 Gulács

 Gyüre

 Hetefejércse

 Ilk

 Jánd

 Kisvarsány

 Lónya

 Marokpapi

 Mátyus

 Nagyvarsány

 Nyírmada

 Olcsva

 Pusztadobos

 Tarpa

 Tákos

 Tiszaadony

 Tiszakerecseny

 Tiszaszalka

 Tiszavid

 Vámosatya

 Vásárosnamény

 

 

16/7. Nyíregyházi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

 

 

17. SZEKSZÁRDI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Szekszárd)

17/1. Szekszárdi Járásbíróság

 Alsónána

 Alsónyék

 Báta

 Bátaszék

 Bogyiszló

 Decs

 Fadd

 Fácánkert

 Harc

 Kistormás

 Kölesd

 Medina

 Őcsény

 Pörböly

 Sárpilis

 Sióagárd

 Szálka

 Szedres

 Szekszárd

 Tolna

 Várdomb

17/2. Bonyhádi Járásbíróság

 Aparhant

 Bátaapáti

 Bonyhád

 Bonyhádvarasd

 Cikó

 Felsőnána

 Grábóc

 Györe

 Izmény

 Kakasd

 Kéty

 Kisdorog

 Kismányok

 Kisvejke

 Lengyel

 Mórágy

 Mőcsény

 Mucsfa

 Murga

 Nagymányok

 Nagyvejke

 Tevel

 Váralja

 Závod

 Zomba

 

 

17/3. Dombóvári Járásbíróság

 Attala

 Csibrák

 Csikóstőttös

 Dalmand

 Dombóvár

 Döbrököz

 Gyulaj

 Jágónak

 Kapospula

 Kaposszekcső

 Kocsola

 Kurd

 Lápafő

 Nak

 Szakcs

 Várong

 

 

17/4. Paksi Járásbíróság

 Bikács

 Bölcske

 Dunaföldvár

 Dunaszentgyörgy

 Gerjen

 Györköny

 Kajdacs

 Madocsa

 Nagydorog

 Németkér

 Paks

 Pálfa

 Pusztahencse

 Sárszentlőrinc

 Tengelic

17/5. Tamási Járásbíróság

 Belecska

 Diósberény

 Dúzs

 Értény

 Felsőnyék

 Fürged

 Gyönk

 Hőgyész

 Iregszemcse

 Kalaznó

 Keszőhidegkút

 Kisszékely

 Koppányszántó

 Magyarkeszi

 Miszla

 Mucsi

 Nagykónyi

 Nagyszékely

 Nagyszokoly

 Ozora

 Pári

 Pincehely

 Regöly

 Simontornya

 Szakadát

 Szakály

 Szárazd

 Tamási

 Tolnanémedi

 Udvari

 Újireg

 Varsád

 

17/6. Szekszárdi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Tolna megye

 

 

18. SZOMBATHELYI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Szombathely)

18/1. Szombathelyi Járásbíróság

 Acsád

 Alsóújlak

 Andrásfa

 Balogunyom

 Bérbaltavár

 Bozzai

 Bucsu

 Csehi

 Csehimindszent

 Csempeszkopács

 Csipkerek

 Dozmat

 Egervölgy

 Felsőcsatár

 Gencsapáti

 Gersekarát

 Gyanógeregye

 Győrvár

 Hegyhátszentpéter

 Horvátlövő

 Ják

 Kám

 Kisunyom

 Meszlen

 Mikosszéplak

 Nagytilaj

 Narda

 Nárai

 Nemesbőd

 Nemeskolta

 Olaszfa

 Oszkó

 Pácsony

 Perenye

 Petőmihályfa

 Pornóapáti

 Püspökmolnári

 Rábahidvég

 Rábatöttös

 Rum

 Salköveskút

 Sárfimizdó

 Sé

 Sorkifalud

 Sorkikápolna

 Sorokpolány

 Söpte

 Szemenye

 Szentpéterfa

 Szombathely

 Tanakajd

 Táplánszentkereszt

 Telekes

 Torony

 Vasasszonyfa

 Vaskeresztes

 Vassurány

 Vasszécseny

 Vasszilvágy

 Vasvár

 Vát

 Vép

 Zsennye

18/2. Körmendi Járásbíróság

 Alsószölnök

 Apátistvánfalva

 Bajánsenye

 Csákánydoroszló

 Csörötnek

 Daraboshegy

 Döbörhegy

 Döröske

 Egyházashollós

 Egyházasrádóc

 Felsőjánosfa

 Felsőmarác

 Felsőszölnök

 Gasztony

 Halastó

 Halogy

 Harasztifalu

 Hegyháthodász

 Hegyhátsál

 Hegyhátszentjakab

 Hegyhátszentmárton

 Ispánk

 Ivánc

 Katafa

 Kemestaródfa

 Kercaszomor

 Kerkáskápolna

 Kétvölgy

 Kisrákos

 Kondorfa

 Körmend

 Magyarlak

 Magyarnádalja

 Magyarszecsőd

 Magyarszombatfa

 Molnaszecsőd

 Nádasd

 Nagykölked

 Nagymizdó

 Nagyrákos

 Nemesmedves

 Nemesrempehollós

 Orfalu

 Őrimagyarósd

 Őriszentpéter

 Pankasz

 Pinkamindszent

 Rábagyarmat

 Rádóckölked

 Rátót

 Rönök

 Szaknyér

 Szakonyfalu

 Szalafő

 Szarvaskend

 Szatta

 Szentgotthárd

 Szőce

 Vasalja

 Vasszentmihály

 Velemér

 Viszák

 

18/3. Kőszegi Járásbíróság

 Bozsok

 Bük

 Cák

 Csepreg

 Gyöngyösfalu

 Horvátzsidány

 Iklanberény

 Kiszsidány

 Kőszeg

 Kőszegdoroszló

 Köszegpaty

 Kőszegszerdahely

 Lukácsháza

 Lócs

 Nemescsó

 Ólmod

 Peresznye

 Pusztacsó

 Tormásliget

 Tömörd

 Velem

18/4. Sárvári Járásbíróság

 Bejcgyertyános

 Boba

 Borgáta

 Bő

 Bögöt

 Bögöte

 Celldömölk

 Chernelházadamonya

 Csánig

 Csénye

 Csönge

 Duka

 Egyházashetye

 Gérce

 Gór

 Hegyfalu

 Hosszúpereszteg

 Ikervár

 Jakfa

 Jánosháza

 Karakó

 Káld

 Keléd

 Kemeneskápolna

 Kemenesmagasi

 Kemenesmihályfa

 Kemenespálfa

 Kemenessömjén

 Kemenesszentmárton

 Kenéz

 Kenyeri

 Kissomlyó

 Köcsk

 Meggyeskovácsi

 Megyehid

 Mersevát

 Mesterháza

 Mesteri

 Nagygeresd

 Nagysimonyi

 Nemeskeresztúr

 Nemeskocs

 Nemesládony

 Nick

 Nyőgér

 Ostffyasszonyfa

 Ölbő

 Pápoc

 Pecöl

 Porpác

 Pósfa

 Rábapaty

 Répcelak

 Répceszentgyörgy

 Sajtoskál

 Sárvár

 Simaság

 Sitke

 Sótony

 Szeleste

 Szergény

 Tokorcs

 Tompaládony

 Uraiújfalu

 Vasegerszeg

 Vashosszúfalu

 Vámoscsalád

 Vásárosmiske

 Vönöck

 Zsédeny

 

 

18/5. Szombathelyi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Vas megye

 

 

 

19. VESZPRÉMI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Veszprém)

19/1. Veszprémi Járásbíróság

 Alsóörs

 Aszófő

 Balatonakali

 Balatonakarattya

 Balatonalmádi

 Balatoncsicsó

 Balatonfőkajár

 Balatonfüred

 Balatonfűzfő

 Balatonkenese

 Balatonszepezd

 Balatonszőlős

 Balatonudvari

 Barnag

 Bánd

 Berhida

 Csajág

 Csopak

 Dörgicse

 Eplény

 Felsőörs

 Hajmáskér

 Hárskút

 Herend

 Hidegkút

 Jásd

 Királyszentistván

 Küngös

 Litér

 Lovas

 Márkó

 Mencshely

 Monoszló

 Nagyvázsony

 Nemesvámos

 Óbudavár

 Örvényes

 Ősi

 Öskü

 Paloznak

 Papkeszi

 Pécsely

 Pétfürdő

 Pula

 Sóly

 Szentantalfa

 Szentgál

 Szentjakabfa

 Szentkirályszabadja

 Tagyon

 Tés

 Tihany

 Tótvázsony

 Várpalota

 Vászoly

 Veszprém

 Veszprémfajsz

 Vilonya

 Vöröstó

 Zánka

 

19/2. Ajkai Járásbíróság

 Adorjánháza

 Ajka

 Apácatorna

 Borszörcsök

 Csehbánya

 Csögle

 Dabrony

 Devecser

 Doba

 Egeralja

 Farkasgyepü

 Halimba

 Iszkáz

 Kamond

 Karakószörcsök

 Kerta

 Kisberzseny

 Kiscsősz

 Kislőd

 Kispirit

 Kisszőlős

 Kolontár

 Magyarpolány

 Nagyalásony

 Nagypirit

 Noszlop

 Nyirád

 Oroszi

 Öcs

 Pusztamiske

 Somlójenő

 Somlószőlős

 Somlóvásárhely

 Somlóvecse

 Szőc

 Tüskevár

 Úrkút

 Városlőd

 Vid

19/3. Pápai Járásbíróság

 Adásztevel

 Bakonyjákó

 Bakonykoppány

 Bakonypölöske

 Bakonyság

 Bakonyszentiván

 Bakonyszücs

 Bakonytamási

 Béb

 Békás

 Csót

 Dáka

 Döbrönte

 Egyházaskesző

 Ganna

 Gecse

 Gic

 Homokbödöge

 Kemeneshőgyész

 Kemenesszentpéter

 Kup

 Külsővat

 Lovászpatona

 Magyargencs

 Malomsok

 Marcalgergelyi

 Marcaltő

 Mezőlak

 Mihályháza

 Nagyacsád

 Nagydém

 Nagygyimót

 Nagytevel

 Nemesgörzsöny

 Nemesszalók

 Németbánya

 Nóráp

 Nyárád

 Pápa

 Pápadereske

 Pápakovácsi

 Pápasalamon

 Pápateszér

 Takácsi

 Ugod

 Vanyola

 Vaszar

 Várkesző

 Vinár

 

 

19/4. Tapolcai Járásbíróság

 Ábrahámhegy

 Badacsonytomaj

 Badacsonytördemic

 Balatonederics

 Balatonhenye

 Balatonrendes

 Bazsi

 Bodorfa

 Csabrendek

 Dabronc

 Gógánfa

 Gyepükaján

 Gyulakeszi

 Hegyesd

 Hegymagas

 Hetyefő .

 Hosztót

 Kapolcs

 Káptalanfa

 Káptalantóti

 Kékkút

 Kisapáti

 Kővágóörs

 Köveskál

 Lesencefalu

 Lesenceistvánd

 Lesencetomaj

 Megyer

 Mindszentkálla

 Monostorapáti

 Nemesgulács

 Nemeshany

 Nemesvita

 Raposka

 Révfülöp

 Rigács

 Salföld

 Sáska

 Sümeg

 Sümegprága

 Szentbékkálla

 Szentimrefalva

 Szigliget

 Taliándörögd

 Tapolca

 Ukk

 Uzsa

 Veszprémgalsa

 Vigántpetend

 Zalaerdőd

 Zalagyömörő

 Zalahaláp

 Zalameggyes

 Zalaszegvár

19/5. Zirci Járásbíróság

 Bakonybél

 Bakonynána

 Bakonyoszlop

 Bakonyszentkirály

 Borzavár

 Csesznek

 Csetény

 Dudar

 Lókút

 Nagyesztergár

 Olaszfalu

 Pénzesgyőr

 Porva

 Szápár

 Zirc

19/6. Veszprémi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Veszprém megye

 

 

20. ZALAEGERSZEGI TÖRVÉNYSZÉK (székhelye: Zalaegerszeg)

20/1. Zalaegerszegi Járásbíróság

 Alibánfa

 Almásháza

 Alsónemesapáti

 Babosdöbréte

 Bagod

 Bak

 Baktűttős

 Becsvölgye

 Bezeréd

 Bocfölde

 Boncodfölde

 Böde

 Bucsuszentlászló

 Csatár

 Csertalakos

 Csonkahegyhát

 Csöde

 Dobronhegy

 Egervár

 Gellénháza

 Gombosszeg

 Gősfa

 Gutorfölde

 Gyűrűs

 Hagyárosbörönd

 Hottó

 Iborfia

 Kávás

 Kemendollár

 Keménfa

 Kisbucsa

 Kiskutas

 Kispáli

 Kustánszeg

 Lakhegy

 Lickóvadamos

 Milejszeg

 Misefa

 Nagykapornak

 Nagykutas

 Nagylengyel

 Nagypáli

 Nemesapáti

 Nemeshetés

 Nemesrádó

 Nemessándorháza

 Nemesszentandrás

 Németfalu

 Orbányosfa

 Ormándlak

 Ozmánbük

 Pacsa

 Padár

 Pálfiszeg

 Pethőhenye

 Petrikeresztúr

 Pókaszepetk

 Pölöske

 Pusztaederics

 Pusztaszentlászló

 Salomvár

 Sárhida

 Söjtör

 Szentkozmadombja

 Szentpéterfölde

 Szentpéterúr

 Teskánd

 Tilaj

 Tófej

 Vasboldogasszony

 Vaspör

 Vöckönd

 Zalaboldogra

 Zalacséb

 Zalaegerszeg

 Zalaháshágy

 Zalaigrice

 Zalaistvánd

 Zalalövő

 Zalaszentgyörgy

 Zalaszentiván

 Zalaszentlőrinc

 Zalaszentmihály

 Zalatámok

20/2. Keszthelyi Járásbíróság

 Alsópáhok

 Balatongyörök

 Batyk

 Bókaháza

 Cserszegtomaj

 Dióskál

 Döbröce

 Dötk

 Egeraracsa

 Esztergályhorváti

 Felsőpáhok

 Gétye

 Gyenesdiás

 Hévíz

 Kallósd

 Karmacs

 Kehidakustány

 Keszthely

 Kisgörbő

 Kisvásárhely

 Ligetfalva

 Mihályfa

 Nagygörbő

 Nemesbűk

 Óhid

 Pakod

 Rezi

 Sármellék

 Sénye

 Sümegcsehi

 Szalapa

 Szentgyőrgyvár

 Tekenye

 Türje

 Vállus

 Várvölgy

 Vindornyafok

 Vindornyalak

 Vindornyaszölős

 Vonyarcvashegy

 Zalaapáti

 Zalabér

 Zalacsány

 Zalaköveskút

 Zalaszántó

 Zalaszentgrót

 Zalaszentlászló

 Zalaszentmárton

 Zalavár

 Zalavég

 

20/3. Lenti Járásbíróság

 Alsószenterzsébet

 Baglad

 Barlahida

 Belsősárd

 Bödeháza

 Csesztreg

 Csömödér

 Dobri

 Felsőszenterzsébet

 Gáborjánháza

 Gosztola

 Hernyék

 Iklódbördőce

 Kálócfa

 Kányavár

 Kerkabarabás

 Kerkafalva

 Kerkakutas

 Kerkateskánd

 Kissziget

 Kozmadombja

 Külsősárd

 Lendvadedes

 Lendvajakabfa

 Lenti

 Lovászi

 Magyarföld

 Márokföld

 Mikekarácsonyfa

 Nemesnép

 Nova

 Ortaháza

 Páka

 Pórszombat

 Pördefölde

 Pusztaapáti

 Ramocsa

 Resznek

 Rédics

 Szentgyörgyvölgy

 Szécsisziget

 Szijártóháza

 Szilvágy

 Tormafölde

 Tornyiszentmiklós

 Zalabaksa

 Zalaszombatfa

 Zebecke

20/4. Nagykanizsai Járásbíróság

 Alsórajk

 Balatonmagyaród

 Bánokszentgyörgy

 Bázakerettye

 Becsehely

 Belezna

 Bocska

 Borsfa

 Börzönce

 Bucsuta

 Csapi

 Csörnyeföld

 Eszteregnye

 Felsörajk

 Fityeház

 Fűzvölgy

 Galambok

 Garabonc

 Gelse

 Gelsesziget

 Hahót

 Homokkomárom

 Hosszúvölgy

 Kacorlak

 Kerecseny

 Kerkaszentkirály

 Kilimán

 Kiscsehi

 Kisrécse

 Kistolmács

 Lasztonya

 Letenye

 Lispeszentadorján

 Liszó

 Magyarszentmiklós

 Magyarszerdahely

 Maróc

 Miháld

 Molnári

 Murakeresztúr

 Murarátka

 Muraszemenye

 Nagybakónak

 Nagykanizsa

 Nagyrada

 Nagyrécse

 Nemespátró

 Oltárc

 Orosztony

 Pat

 Petrivente

 Pölöskefő

 Pötréte

 Pusztamagyaród

 Rigyác

 Sand

 Semjénháza

 Sormás

 Surd

 Szentliszló

 Szentmargitfalva

 Szepetnek

 Tótszentmárton

 Tótszerdahely

 Újudvar

 Valkonya

 Várfölde

 Zajk

 Zalakaros

 Zalakomár

 Zalamerenye

 Zalasárszeg

 Zalaszabar

 Zalaszentbalázs

 Zalaszentjakab

 Zalaújlak

 

 

20/5. Zalaegerszegi Közigazgatási és Munkaügyi Bíróság

 Zala megye

 

 

 

 

 

 

 

 

Az ítélőtáblák illetékességi területe

1. FŐVÁROSI ÍTÉLŐTÁBLA

 Budapest főváros
Pest megye

 Fejér megye

 Nógrád megye

2. SZEGEDI ÍTÉLŐTÁBLA

 Csongrád megye
Jász-Nagykun-Szolnok megye

 Bács-Kiskun megye

 Békés megye

3. PÉCSI ÍTÉLŐTÁBLA

 Baranya megye
Zala megye

 Somogy megye

 Tolna megye

4. DEBRECENI ÍTÉLŐTÁBLA

 Hajdú-Bihar megye
Heves megye

 Borsod-Abaúj-Zemplén megye

 Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

5. GYŐRI ÍTÉLŐTÁBLA

 Győr-Moson-Sopron megye
Veszprém megye

 Komárom-Esztergom megye

 Vas megye

 

 

 

A törvényszékek katonai tanácsai és illetékességi területük

1. FŐVÁROSI TÖRVÉNYSZÉK KATONAI TANÁCSA

 Budapest főváros

 Fejér megye

 Heves megye

 Jász-Nagykun-Szolnok

 Komárom-Esztergom megye

 Nógrád megye

 megye

 

 

 Pest megye

 

 

2. SZEGEDI TÖRVÉNYSZÉK KATONAI TANÁCSA

 Bács-Kiskun megye

 Békés megye

 Csongrád megye

3. GYŐRI TÖRVÉNYSZÉK KATONAI TANÁCSA

 Győr-Moson-Sopron megye

 Vas megye

 Veszprém megye

4. DEBRECENI TÖRVÉNYSZÉK KATONAI TANÁCSA

 Borsod-Abaúj-Zemplén megye

 Hajdú-Bihar megye

 Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

5. KAPOSVÁRI TÖRVÉNYSZÉK KATONAI TANÁCSA

 Baranya megye

 Somogy megye

 Tolna megye

 Zala megye

 

 

 

 

 

A közigazgatási és munkaügyi regionális kollégiumok és illetékességi területük

1. ÉSZAK-MAGYARORSZÁGI KÖZIGAZGATÁSI ÉS MUNKAÜGYI REGIONÁLIS KOLLÉGIUM

 Borsod-Abaúj-Zemplén megye

 Heves megye

 Nógrád megye

 Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

 

 

2. ALFÖLDI KÖZIGAZGATÁSI ÉS MUNKAÜGYI REGIONÁLIS KOLLÉGIUM

 Békés megye

 Csongrád megye

 Hajdú-Bihar megye

 Jász-Nagykun-Szolnok megye

 

 

3. KÖZÉP-MAGYARORSZÁGI KÖZIGAZGATÁSI ÉS MUNKAÜGYI REGIONÁLIS KOLLÉGIUM

 Bács-Kiskun megye

 Pest megye

4. ÉSZAK-DUNÁNTÚLI KÖZIGAZGATÁSI ÉS MUNKAÜGYI REGIONÁLIS KOLLÉGIUM

 Győr-Moson-Sopron megye

 Komárom-Esztergom megye

 Vas megye

 Veszprém megye

 Zala megye

 

5. DÉL-DUNÁNTÚLI KÖZIGAZGATÁSI ÉS MUNKAÜGYI REGIONÁLIS KOLLÉGIUM

 Baranya megye

 Fejér megye

 Somogy megye

 Tolna megye

 

 

6. FŐVÁROSI TÖRVÉNYSZÉKI KÖZIGAZGATÁSI ÉS MUNKAÜGYI REGIONÁLIS KOLLÉGIUM

 Budapest főváros

scrollUp