Állásajánlataink

A TERC Kft. egy magyar tulajdonban lévő, 28 éve működő magáncég. Főtevékenysége hardverek és saját fejlesztésű szoftverek értékesítése. Jelenleg új kollégát keresünk a következő munkakörökbe:

Ügyfélszolgálati munkatárs (pályakezdők részére is)

Milyen feladatok várnak rád nálunk?

  • Telefonhívások fogadása, ügyfelek teljes körű tájékoztatása.
  • Jelenlegi és korábbi ügyfelek telefonos megkeresése, adategyeztetés, aktualizálás.
  • Ügyféladatok rögzítése, adminisztráció.
  • Kereskedelmi részleg munkájának támogatása.
  • Részvétel a marketing tevékenységben.

Téged keresünk, amennyiben

  • legalább középfokú végzettséged van,
  • ügyfélorientált vagy,
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismereted van,
  • önállóan tudsz dolgozni, de csapatod érdekeit mindig szem előtt tartod.

Amit kínálunk neked:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • azonnali kezdés,
  • sokszínű, változatos, érdekes munka,
  • jól megközelíthető munkahely, színvonalas munkakörülmények,
  • előrelépési lehetőséget a teljesítmény és az eredményesség függvényében,
  • szabad hétvége, munkaidő 8–16 óra között.

Előnyt jelent hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

A pályázatot – amelyet a GDPR előírásainak megfelelően kezelünk – a fizetési igény megjelölésével a következő címre kérjük eljuttatni:

TERC Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Levélcím: 1149 Budapest, Pillangó park 9.

E-mail: titkarsag@terc.hu

scrollUp